Geslaagde 1st “Dag van de medewerker”

 • 28 juli, 2020
 • Michael
 • Algemeen
 • 2
 • 2829 Views

Ondanks de strikte Corona maatregelen hebben we afgelopen zaterdag 25 juli 2020 op “Den Deysel” een geslaagde eerste editie van “Dag van de medewerker” kunnen houden. Onze spelers kwamen reeds tijdens de ochtend bij elkaar om voor 1 dag het werk van onze medewerkers over te nemen. Onder de juiste richtlijnen en het behoud van “bubbels” hebben onze spelers heel wat van onze accomodatie opnieuw in het wit gezet. Tijdens de voormiddag was de parking aan de beurt en de omheining aan de beurt. Deze konden wel een likje verf gebruiken…

Onder het moto “lekker en simpel” werden onze spelers onder de middag door de trainerstaf Luc, Thierry en Michael getrakteerd op Hot-dogs. Alle spelers bleven “in hun bubbel” aan tafel zitten

Na de middag ging de spelersgroep lustig verder met verven. Nu was de binnenkant van het stadion aan de beurt. Hannes en Shane zorgden ondertussen ervoor dat de zit-tribune proper was en dat er Corona-stickers op de juiste zitjes kleven.

Na een “douchke” was het omstreeks 16u tijd om onze medewerkers te ontvangen. Uiteraard volledig Corona proof werd iedere medewerker, na het meten van zijn/haar temperatuur een glaasje Cava en een attentie onder vorm van een fles Cava aangeboden. Nadien was het tijd aan onze chefkok “Bolle” en zijn sous-chefs Matteo en Sven om de barbecue aan te steken en ons van nieuwe “proteinen” te voorzien.

Onze medewerkers werden de rest van de avond bediend door onze spelers en konden de hele tijd veilig in hun bubbel aan tafel blijven zitten. Deze keer moesten ze zich voor 1 keer niets aantrekken. De avond werd afgesloten met een gezellig samenzijn en een ping-pong tornooi onder de spelers. (met de juiste ontsmettingsgel en corona-proof uiteraard 😉

Share:

2 antwoorden op het bericht:

 • ChrisDK
  om 12:38

  Schoon werk aan iedereen👍 Nu gaan mijn foto’s nog beter presenteren 😜📸

 • Herman Sonck
  om 14:02

  Het was een fijne avond. Hartelijk dank aan staf en spelers.

 • Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.